Категории

секционен шкаф Соломон 6033, дъб сонома

Код: 122426 Категории: ,

секционен шкаф Соломон 6033, дъб сонома

лв.269.00

мат.№ 122426,

секционен шкаф

Соломон 6033,

цвят: дъб сонома,

размери: 200/141/41 см.

забележка: телевизора и интериорните аксесоари не са

включени в цената